workbook pro běžecké začátečníky

Cesta k běhu v 10 týdnech

"Začněte běhat jinak a už nikdy nepřestanete."

 • Hledáte způsob, jak se naučit běhat, ale vždy po neúspěšném pokusu skončí Vaše tenisky hluboko ve skříni?
 • Již několik let se pokoušíte běhání zařadit do svého života, ale místo toho jste se ocitla v kolonce "věčný" začátečník?
 • Už Vás nebaví dívat se na ostatní, jak si běh užívají, aniž by se zadýchali a neustále zastavovali?
 • Potřebujete nastartovat svůj metabolismus ke spalování a konečně zhubnout?
 • Máte málo energie, nízké sebevědomí a necítíte se atraktivní?

Pak jste tu správně a čtěte dál

⇓ ⇓ ⇓ 

Jmenuji se Žaneta Hanel a rozhodla jsem se vyškrtnou z kolonky "věčný" běžecký začátečník, najít způsob, jak se naučit běhat a zapsat se tak do kolonky "běžec".

Dvakrát jsem si prošla tímto plánem a to vždy po dvou těhotenstvích, po kterých mi zůstalo i 30 kilo nadváhy. Získala jsem zpět ztracenou energii, kila šla rychleji dolů a opět jsem se cítila šťastnější a zdravější ❤️

Od té doby běhám několikrát týdně dle časových možností, někdy s dětmi a někdy i sama 🙂.

Vzhledem k obezitě, se kterou jsem bojovala po každém těhotenství, jsem našla způsoby, jak zhubnout. S jedním z těchto způsobí, který mi pomohl nejen zhubnout, ale také k psychické vyrovnanosti, se stal intervalový běh

Díky workbooku získáte!

 • Pravidelný aktivní pohyb do svého života!
 • Krásnou postavu díky rychlejšímu spalování tuků.
 • Silnější imunitu a posilte tak svůj kardiovaskulární systém!
 • Lepší paměť, dobrou náladu, pozitivní přístup a psychickou pohodu!

Vytvořila jsem přesný intervalový trénink,
který Vás naučí prokládat chůzi s během tak, abyste uběhla
za 10 týdnů s lehkostí 5 kilometrů.

 

Cesta k běhu v 10 týdnech

workbook pro ženy, které se chtějí naučit běhat

 

Workbook není eBook!

Není to jen o čtení množství informací, které si přečtete, zavřete knihu a konec. Je to Váš nástroj a průvodce na cestě k běhu po dobu 10 týdnů. Průvodce na cestě za aktivním životním stylem. V intervalovém tréninku Vás čeká prokládání chůze a běhu po určitém čase. Tomuto jednoduchému a časově nenáročnému tréninku se budete věnovat 3 - 4x týdně ty dny, které si samy určíte, dle svých pracovních a osobních možností.

Cena workbooku je 600 Kč

Za tyto peníze můžete jít na 4 sportovní skupinové lekce do fitness centra nebo investovat do workbooku, který Vás povede výukou 10 týdnů a naučíte se s lehkostí běhat dle jasně stanoveného intervalového tréninku v aktivní dny, které si sama v průběhu týdne zvolíte. 

 • přehledná tabulka intervalového běžeckého tréninku na 10 týdnů
 • jak pracovat s týdenním plánovačem a jaké důležité údaje si zaznamenávat
 • jak postupovat při neočekávané přestávce, ať už z důvodu nemoci nebo když tréninky nestíháte
 • týdenní plánovač s přesnými instrukcemi pro Váš intervalový běh
 • BONUS - motivační tabulka Běžecký plán na 10 týdnů
 • BONUS - běžecký deník pro Vaše zápisky

BONUSOVÁ VIDEA 📽

1. Strečink před vyběhnutím - lehké protažení před každým vyběhnutím je důležité pro minimalizování drobných zranění.

2. Protažení celého těla - cvičení využijete nejen před fyzickou aktivitou. Jednoduché cviky Vám vylepší držení těla a snadno pomohou od bolesti.

Co Vám běžecký workbook přinese? 

PŘESNÝ BĚŽECKÝ INTERVALOVÝ PLÁN

Když se chcete něco naučit, potřebujete mít plán, jak toho dosáhnout. Každý týden si naplánujete dopředu. Protože, kdo je připraven, není překvapen 🙂

PRAVIDELNOU DÁVKU REGENERACE

Tělo potřebuje nejen aktivní pohyb, ale i čas na odpočinek. Je důležité aktivní dny prokládat regeneračními, ať už časem stráveným na procházce, úklidem domácnosti nebo masáží.

CO TI VYHOVUJE A CO NAOPAK PŘEKÁŽÍ

Je důležité všímat si sama sebe a svých potřeb. Ať už se jedná o stravu před nebo po tréninku, pitný režim nebo značení tréninkového času, to vše Vás posouvá dopředu.

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S NADHLEDEM

V těle se pomocí fyzické zátěže uvolňuje endorfin. Hormon, který má na svědomí pocity štěstí, dobré nálady, zbaví Vás stresu, napětí a podpoří Vaše kreativní myšlení.

Co o workooku napsali? 

Pokud jste uvažovali o tom, že byste začali s intervalovým běžeckým tréninkem, Žaneta vytvořila opravdu přehledný, vizuálně pěkný návod a plán. Nemusíte dlouho zjišťovat a vyhledávat na internetu informace jak začít. Prostě si Workbook - Cesta k běhu v 10 týdnech stáhnete a můžete rovnou začít 😊 Nedávno jsem se dočetla, že intervalový běžecký trénink údajně přispívá i ke zvýšení produkce růstového hormonu v našem těle, který se nám normálně tvoří i při spánku. Růstový hormon pomáhá udržet normální látkovou přeměnu, reguluje metabolismus a pomáhá nám udržet si mládí a vitalitu, což je dobrá zpráva 😊 Takže další takový přirozený antiaging, což mám ráda a určitě vyzkouším. A s takovým plánem vás to jistě bude bavit 🙂
Lenka MayerhoferováObličejová jóga s Lenkou, www.lenkamayerhoferova.cz
Moc děkuji za tento workbook, jsem chronický začátečník a díky tomuto workbooku jsem už konečně OPRAVDU začala běhat. Každý den se na běh těším, protože se začíná opravdu od začátku, a tím pádem nehrozí, že se hned na poprvé přepálí start a následně je další běhání utrpením. Opravdu jej doporučuji všem začátečníkům i těm, kteří si myslí, že už jsou pokročilejší!
Andrea ŠoltisováAutorka projektu (NE)sladké těhotenství (NE)sladký život, www.andrea.soltis.cz
Žanet, jsem moc vděčná, že se mi Tvůj workbook dostal do rukou. Přišlo mi, že se nikdy nemůžu naučit běhat – je to vyčerpávající, neudýchám to apod. Nicméně Ty jsi mi poskytla návod, jak se do tohoto sportu postupně a nenásilně dostat, vžít se do něj a nakonec si ho i užít. Jednotlivé kroky jsou podrobně vysvětleny a motivovaly mě k tomu se sportovně obléct a vyběhnout ven. Mockrát děkuji
Radka KrobotováAutorka projektu DETOX MYSLI, www.radkakrobotova.cz
Workbook Cesta k běhu v 10 týdnech je skvělá pomůcka pro začínající běžkyně 🙂 Je krásně a přehledně zpracovaná a ušetřila mi tak čas s přemýšlením kdy a jak mám běhat. Rozhodně doporučuji každému, kdo s během začíná a chce šikovného pomocníka 🙂
Petra TrnkováBusiness mentorka, www.petratrnkova.cz

Pokud Vás trápí nadváha, máte sedavé zaměstnání, jste často unavená, je právě chůze nejlepším způsobem, jak začít žít aktivně.

Pro úplné začátečníky, kteří jsou odhodlaní začít běhat, ale ještě na to nejsou úplně připraveni, jsem vytvořila eBook Chůze pro Vaše zdraví, aneb jak se dostat do formy s nadváhou.

Protože i já takto začínala, abych se dostala z velké váhy na ideální váhu, která mi při běhu nebude dělat problémy, nebude mi zatěžovat kolena a....

 

Možná ještě přemýšlíte...? 

Je pro mě tento plán vhodný?

Doporučuji všem, kteří chtějí zařadit běh do svého života. Sama jsem si tímto plánem prošla po dvou těhotenstvích a vždy mě vrátil do formy. Přinesl mi do života spousty nové energie, kterou s dětmi rozhodně potřebujete :).

Proč zrovna 10 týdnů?

10 týdnů je doba, kdy pomalu začínáte s intervalovým během po dobu 14 minut. Každý týden máte stanoven nový interval tak, aby tělo dostávalo pomalou zátěž a postupně si zvykalo na delší běh.

Nemám možnost hlídání, co s dětmi?

Ani já neměla možnost hlídání :). Poprvé jsem absolvovala běžecký plán s dcerkou v kočárku. Po dalším těhotenství jsem začala běhat se synem v kočárku a moje dcerka mě již doprovázela na kole :). 

Mohu Vám pomoci? 

Napište mi na zaneta@zanetahanel.cz