Cesta od nadváhy

k aktivnímu životu s lehkostí

Provedu tě jednoduchým cvičením a načerpáme spolu energii pomocí kardia na čerstvém vzduchu.

>>  4 týdenní online kurz pro ženy <<

8. 1. - 3. 2. 2024

Chceš být šťastná, sebevědomá
a plná energie? 

 • Snažila ses již dříve pravidelně hýbat, ale pohyb tě nenadchl a po nějakém čase si to vzdala? Diety jsou pro tebe jako začarovaný kruh?
 • Nedaří se ti překonat únavu po celém dni, abys udělala něco pro své zdraví a zdá se ti, že ti život protéká mezi prsty? Věnuješ všechen svůj čas dětem a připadá ti, že pro sebe nemáš žádný prostor?
 • Vyhýbáš se zrcadlu, necítíš se atraktivní, přitažlivá, s minimem sebevědomí? Uvědomuješ si, že to vše se odráží i na tvém partnerském životě?
 • Jsou chvíle, kdy máš čas sama na sebe, ale nedokážeš překonat lenost? Víš, že bys měla pečovat o sebe a své tělo, ale nevíš, jakou cestou se dát?
 • Z důvodu neaktivního života zjišťuješ, že tvé zdraví není tak dobré, jak by mělo být? Bolí tě kolena z nadváhy a při menší aktivitě se zadýcháš? Vinu za své pocity a především nadváhu dáváš sedavému zaměstnání, ve kterém trávíš většinu času?
 • V určitých chvílích se tvá nadváha projevuje i na psychice, brečíš a nechápeš, proč je tak těžké zhubnout? Proč je tak těžké mít pevnou vůli?

Vypěstovat si zdravý návyk na pohyb
zvládneš rychleji, než si myslíš.

Neříkej si  Kdyby mi bylo zase 20 let, bylo by snazší zhubnout... Kdybych měla větší děti, měla bych více času pro sebe... Kdybych na vše nebyla sama...

Kdyby jsou jen výmluvy, které naši mysl brzdí od změn!
Začni teď a za měsíc, za půl roku, za rok se ohlédni, jakou cestu máš za sebou, jaké změny si na své cestě udělala a jak se cítíš štíhlejší, krásnější, sebevědomější, zdravější a vždy plná energie.

Spousta žen začíná neustále
od začátku. Zkouší různé diety, nové cviky nebo skupinové lekce.

Pokud i ty:

 • Jsi neustále na začátku, jako v začarovaném kruhu diet a pohybových aktivit?
 • Nechceš zkoušet nové diety, po kterých se necítíš dobře a zakazují ti tvá oblíbená jídla?
 • Máš přes zimu prostor na skupinové lekce, ale jakmile přijde jaro, nebaví tě trávit čas zavřená v tělocvičně?
 • Občas si doma zacvičíš, ale někdy jsou cviky moc náročné a dlouho u nich nevydržíš?
 • Chceš mít disciplínu a cítit, že se tvé tělo mění, je ti lépe a uvědomit si, že pravidelně se hýbat má smysl?
 • Chceš si vypěstovat zdravý návyk na pohyb a udržet si pravidelnost i nadále a nezačínat zase od začátku?

Proč se ženám nepodaří zhubout nebo si váhu udržet?

 • Nedokáží si vytvořit strategii a najít vhodné cviky, které by je bavily.
 • Vyzkoušely skupinové lekce, ale náročnost cviků je odradila od pravidelných návštěv.
 • Odkládaly pohyb až na někdy, až se z toho stala pravidelnost odkládat věci až na později!
 • Začaly si hlídat počet kroků každý den, ale po čase již váha nešla dolů.
 • Nechaly se ovlivnit okolím, když to nedělám já či ona, tak proč bys měla ty? Vypadáš dobře taková jaká jsi!

Aktivní pohyb má smysl a funguje, pokud tomu Ty sama věříš a pokud se rozhodneš tomu opravdu věnovat první měsíc!

Člověku trvá vypěstovat si návyk 21 dní! Ne vždy je to jednoduché a jsou chvíle, kdy musíme zatnout zuby, ale pokud chceme, dokážeme cokoliv, co si naše mysl dokáže představit!

Kurz je pro všechny ženy,
které chtějí žít aktivně
a přestat neustále řešit svoji nadváhu!

Během jednoho měsíce můžeš zhubnout 2 kila nebo i 4 kila. Bez jojo efektu, hladovění a striktního řešení stravy!

Můžeš se věnovat cvikům, které tě budou bavit a budeš se po nich cítít dobře, nebo kardiu na čerstvém vzduchu, které bude příznivě působit i na tvou psychiku.


Prošla jsem si touto cestou poprvé v roce 2009,
ve svých 23 letech, kdy mi váha po porodu ukazovala 95 kilo.

Byla to má první cesta, ale rozhodně ne poslední!

Cesta od nadváhy ke štíhlosti, spokojenosti, uvědomění a sebelásce mě v životě potkala 3x. Těhotenství mi vždy přineslo krásné zdravé miminko, ale také až 30 kilo nadváhy.

Po prvním těhotenství, v roce 2009 jsem z porodnice odcházela nejen s krásným zdravým miminkem, ale i s váhou 95 kilo, která se mi po dalších 4 měsících vůbec nezměnila. 

Nosila jsem stále těhotenské oblečení, vyhýbala se zrcadlu, byla jsem frustrovaná, když jsem měla vyjít ven...

V prosinci jsem se rozhodla, že takto už žít nechci! Zaměřila jsem se nejen na stravu (vynechala cukry a bílé pečivo), ale především jsem se každý den začala hýbat. 

Moje první dny s bolavými koleny byly jen o 5 minutách cvičení strávenými na orbitreku!

Při další nadváze, po druhém
i třetím těhotenství, jsem zvolila jinou cestu a touto cestou Tě chci vést.

Žaneta Hanel, tvůrkyně projektu Žena
v běhu, zakladatelka komunity Zdravý život v pohybu

Maminka 3 dětí s věkovým rozdílem až 12 let, které ji naučily, jak na sobě pracovat, zbavit se poporodní nadváhy, vypěstovat si zdravý návyk na pohyb
a věnovat se zdravému životnímu stylu.

Touha a zkušenost naučit se běhat a věnovat se aktivnímu pohybu při péči o děti jí přivedla na myšlenku předávat své zkušenosti i ostatním maminkám a ženám pomocí kurzů, výzev a motivačního cvičení. 

"Pohyb mi pomohl nejen po stránce fyzické, ale ovlivnil i moji psychiku. Jsem šťastná, když mohu každý den pomáhat ženám najít jejich cestu k aktivnímu životu. Žádná žena by na sebe neměla zapomínat."

Pohyb tě může bavit! 

 • Provedu tě cestou, kterou můžeš jít společně se mnou. Naučím tě jednoduché a účinné cviky, které tě na tvém aktivním začátku časově neomezí a budou tě posouvat dál na cestě za štíhlostí.
 • Díky kurzu poznáš různorodost cviků, tělo se začne postupně měnit, zpevňovat, tvarovat a vyniknou tvé krásné ženské křivky 💃.
 • Najdeš smysl v jednotlivých lekcích a nenecháš se odradit okolím. Začneš se cítit sebevědoměji a budeš si stát za svým rozhodnutím žít aktivně a zdravě.
 • Vypěstuješ si zdravý návyk na pohyb a naučíš se disciplíně. Po dvou dnech bez pohybu ti začne aktivita chybět a pustíš se už sama bez vedení do cvičení nebo vyjdeš na rychlou procházku, aby ses cítila opět skvěle a načerpala tak novou energii.

Žít aktivně každý den!

 • Co kdybys nemusela řešit, kdy si zacvičíš nebo půjdeš ven? Pohyb by se pro tebe stal tak přirozeným, že by sis automaticky vzala podložku a pustila se do toho!
 • Nebo by sis obula sportovní tenisky, pustila si hudbu, zapnula si aktivitu CHŮZE a vydala se na rychloprocházku dobít baterky, pročistit si hlavu a dostat tak kyslík do celého těla.
 • Nemusela bys řešit, kdy a na jakém místě probíhá skupinová lekce! Užívala by sis cvičení z pohodlí domova v čase, který tobě vyhovuje.
 • Po každé procházce nebo cvičení bys cítila příval nové energie. Šla bys i v ty dny, kdy ti není moc dobře, kdy se cítíš unavená, bolí tě hlava a zjistila, že díky pohybu je ti mnohem lépe než ležet doma na gauči a nedělat nic.
 • Uvědomila by sis, že díky pohybu se cítíš lépe jak v osobním, tak pracovním životě. Nápady a pracovní nasazení se tak proměnily v příjemně strávený čas.
 • Povšimla by sis volnějšího oblečení a začala věnovat pozornost obměně šatníku. Zjišťovala si nové trendy co se nosí a udělala si radost i novým pohodlným sportovním oblečením. Protože i při sportu chceme být přeci krásné ❤️.

Co Tě během 4 týdnů čeká?

 • Získáš přístup do členské sekce, kde je pro tebe každý týden připraven nový modul v délce 5 dnů sestavený pro všední dny tak, aby sis užila víkendový relax a regeneraci dle své fantazie 🙂.
 • Na začátku každého modulu tě čeká 1 zajímavý úkol, na který se každý den v daném týdnu zaměříš. Změna je přeci život ❤️.
 • V každém modulu jsou pro tebe přichystaná 3 cvičební videa zaměřená na procvičení jednotlivých částí těla. Vyzkoušíš si různé cviky a sama na sobě tak poznáš, které ti vyhovují nejvíce.
 • Strávíme spolu venku 2 kardio dny každý týden. Nejlépe strávené kardio, je to na čerstvém vzduchu.
 • Čeká na tebe více jak 20 videí nejen se cvičební tématikou. Pořádná dávka inspirace na cestě ke zdravému životnímu stylu.
 • Pracovní listy jsou připraveny pro zaznamenávání tvých splněných aktivit 📝. Úžasná motivace se k nim vracet, když se tě bude snažit přemoci lenost 😉.

Členská sekce s jednotlivými moduly obsahujícími 5 aktivních dnů.

Provedu tě krok po kroku, den po dni a týden po týdnu 🙂.

Tvé dotazy a pocity budeme společně sdílet ve facebookové skupině.

V kurzu jsou pro tebe navíc připraveny tyto

BONUSY

BONUS 1#

Video na uvolnění a protažení celého těla, které můžeš provádět každý den a hýčkat tak své tělo.

BONUS 2#

Video kombo cviků, díky kterým procvičíme více tělesných partií současně.

BONUS 3#

Do třetice jsem pro tebe připravila video se cviky prováděnými s velkým míčem. Pokud ho ještě doma nemáš, je na čase zakoupit novou cvičební pomůcku.

Cena on-line kurzu pro ženy je:
2.900 Kč

Akční cena 4 týdenního online kurzu
do 5.12.2023 je:

 

1.900 Kč

Rozhodnutí je tady!

Můžeš vstoupit do kurzu nebo tyto peníze použiješ na...

 • oblečení ve velikosti, kterou už nechceš nosit.
 • několik vstupů na skupinové lekce, které navštívíš jen jedenkrát týdně a nebude to mít ten správný efekt.
 • zakoupení jídelníčku na míru, který se cenově navýší o koupi potravit a ve finále ti některá jídla nebudou chutnat.
 • jiné věci a odložíš sebe zase na jindy.

Časté otázky!

 • Kolik času mi zabere cvičení?
  Každý den se budeš věnovat aktivitě zhruba 15 - 30 minut. Ber to jako čas investovaný sama do sebe, čas který tě posune na tvé cestě naučit se pravidelně hýbat a žít zdravěji.
 • Jsem maminka na mateřské a nemám hlídání, to nezvládnu!
  Právě naopak, nejsi vázána X hodinami strávenými v zaměstnání a čas si takto můžeš zvolit dle režimu miminka. Při kardio dnech se ti miminko v kočárku krásně prospinká na čerstvém vzduchu. Přestě takto jsem začínala s pravidelným pohybem já sama.
 • Mám pracovní směny a nebudu mít na to vždy prostor!
  Najdeš si čas na jídlo? Nákup? Úklid domácnosti? Vaření? Televizi nebo sociální sítě na mobilním telefonu? Čas 15 - 30 minut není nic časově náročného, kdybychom si nenašly čas samy pro sebe. A kdyby se přeci jen nezadařilo, můžeš vyměnit regenerační víkendy za pohybové všední dny. Důležité je OPRAVDU CHTÍT!

Pro koho není kurz vhodný? 

Kurz není určený ženám, které mají zdravotní problémy a nejsou si jisté, jaké cviky jsou pro ně vhodné. V takovém případě je na místě poradit se se svým lékařem.

Maminkám s diastázou také doporučuji vyhledat pohybové aktivity, které jsou přímo na tuto problematiku zaměřeny.

Není vhodný pro těhulky a maminky po porodu

Věř, že začátek roku 2024 budete pro Tebe startem k pravidelnému aktivnímu životu a po prvním měsíci začneš jakoukoliv aktivitu vyhledávat každý den!