Stáhněte si eBook zDARma

a začněte žít aktivně každý den!

Svižná chůze je nejlepší kardio na cestě za krásnější postavou. Postupně se naučíte, jak ze svižné chůze přejít k běhání a ještě více nakopnout svůj metabolismus ❤️.
Ale než se rozhodnete utéct ven a pořádně se zapotit, připravte se na to!

Co si na sebe obleču

Jsou důležité boty?

Co a kdy si dám k jídlu než půjdu ven?

Měla bych pít více vody?

Jakou cestou se vlastně vydám?

Jsme ženy, které mají rády své pohodlí a nepotřebují vždy řešit 10 věcí naráz. Třeba, že nás zrovna tlačí boty, nebo jsou nám nepohodlné legíny. 

Příprava je velmi důležitá, stejně tak, když se připravujete do práce, aby Vám něco nechybělo. 

Respektuji Vaše soukromí a spam Vám nebudu zasílat. Z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Co o eBooku napsali? 

Milá Žanetko, děkuji ti moc za tvůj E-Book, který je plný praktických tipů a návodů, ale hlavně taky jak u něj vydržet a nenechat se po pár dnech odradit. Spousta věcí by mne samotnou vůbec nenapadla, ale když to vidím černé na bílém, dává mi to absolutní smysl a úplně cítím, jak moje tělo volá "Ano!".
Katka MarešováAutorka projektu Cyklická máma, www.katkamaresova.cz
E-book od Žanetky ma zaujal, nakoľko sú v ňom jednoducho a prehľadne spísané odporúčania pre začiatočníkov. Je to veľmi motivujúce a kto uvažuje nad aktivnými začiatkami, odporúčam preštudovať 🙂
Slávka KandrováVýživová poradkyňa a studentka nutričnej medicíny
Žaneta je aktivní maminka, která velmi ráda sportuje a při čtení eBooku jsem hned nabyla dojmu, že ví, o čem mluví. Tipy určitě považuji za užitečné a přehledně sepsané. Líbilo se mi, že autorka dává konkrétní rady, ale na druhou stranu ukazuje i jiné cesty tak, aby si každý našel to, co mu vyhovuje.
Tereza ZástěrováAutorka foodblogu Flavours of Amellia, www.flavoursofamellia.cz
Jsem věčný začátečník ve všem, co se týká pohybu. Ale za sebe musím říct, že mě tato kniha opravdu nakopla, vše je vysvětleno tak pohodově, že jsem si chvílemi až přišla, že sedím na kávě s kamarádkou. 🤗 A jako bonus mě to fakt donutilo vyjít ze své skrýše a prostě vylézt ven. Už se moc těším na další knihu!
Jarča TóthováÚčetní