Chcete se cítit duševně i fyzicky v rovnováze?

Víte, že pravidelný pohyb je velmi důležitý. Dodá Vašemu tělu novou energii a Vaši mysl uvede do psychické pohody, ale jak jej zařadit do svého života? 

Málo energie souvisí i s Vaší váhou. Jak se zbavit přebytečných kil?

Je od Vás opravdu chytré, že toto čtete. Jen málokdo je tak moudrý nebo tak uvědomělý, aby se rozhodl jít směrem zdravého životního stylu a hned za to neutrácet tisíce. Při tom stačí tak málo. Stačí přemýšlet nad malými krůčky a postupně z nich tesat ty větší. A právě díky chůzi se cítíte šťastní, klidní a rozdáváte pozitivní náladu své rodině a okolí.


Jsem nadšená běžkyně co miluje pohyb. Máma tří báječných dětí, po jejichž porodu mi vždy zůstala nadváha i 30 kilogramů.

Díky tomuto váhovému výkyvu jsem se naučila žít více aktivně a vždy nad váhou zvítězit. Naučila jsem se zkoušet nové aktivity a ty, které mě nadchly, k těm se vždy ráda vracím.

Žiji teď aktivní život, který mě nenechá promarnit ani minutu života. Kreativní nápady a pozitivní myšlení nacházím v přírodě.

Zbavím se stresu, pokud mě nějaký trápí, zahodím za hlavu špatné myšlenky a kráčím novým nápadům vstříc.


Díky svým zkušenostem jsem pro Vás vytvořila eBook, který Vám pomůže vnést s lehkostí pohyb do života!


Naučíte se, jak začít s pohybem a postupnými krůčky jej zařadíte do svého každodenního života!

Chůze Vám pomůže nejen s nadváhou, ale i s kreativním myšlením. Pohyb se tak stane Vaším pravidelným příjmem energie ❤️

"Chůze posiluje zdraví, rozvíjí poznávací schopnosti, pomáhá přejít od kreativity k plánování, pomáhá obnovit spojení s prostředím, s lidmi kolem nás i s naším vnitřním já."

z knihy Skutečný úspěch od Arianny Huffingtonové

  • Disciplína a vytrvalost je základní kámen všeho, co chcete v životě dosáhnout!
  • Zjistěte, proč je chůze pro zdraví tak důležitá!
  • Naučte se plánovat každý týden dopředu s lehkostí!
  • Jak sami sebe motivovat a na co se zaměřit!
  • BONUS pro Vás - Týdenní plánovač chůze na míru, pro přehled Vašich výkonů!
  • Pravidelná chůze Vám přinese do života více energie, psychické pohody a úbytek váhy.


Co díky eBooku získáte?

Léčí deprese a úzkosti

Chůze je léčivým prostředkem nejen pro lidi se sedavým zaměstnáním. Během chůze se hladina endorfinu zvedá a váš stres a úzkosti se zklidňují.

Nadváha

Zbavit se nadváhy není tak těžké, důležité je, abyste nad tím přemýšlela. Buďte rozhodnuta pro to něco udělat a jděte si pevně za svým. Každý týden uvidíte nové pokroky, které Vás posunou dál.

Zdraví

Posilujte své srdce a vyhněte se tak riziku srdečního onemocnění a mrtvice. Už jen díky krátké procházce předejdete vzniku křečových žil.

Týdenní plánovač

Bude Vás doprovázet na Vaší cestě ke zdravému návyku. Pomůže Vám s plánováním každého týdne dopředu a následně Vás bude pomocí Vašich zápisků motivovat k novým výkonům.

Začít s něčím novým je někdy dost obtížné, ale udržet si to je jednodušší, pokud se rozhodnete začít s tím hned teď a vydržíte první měsíc. 

Pak už se Vaše chůze a pohyb stane Vaší součástí, bez které si nedokáže život představit.

Žijte život plný energie, harmonie, nechte se vést svými novými myšlenkami, které se vám zrodí při Vašem aktivním životním stylu. 

Žijte život ve zdraví a v rovnováze 💚

Co o eBooku napsali? 

EBook Chůze pro vaše zdraví pro mě byl přesně tou motivací a nakopnutím, které jsem potřebovala! Přinesl mi praktické informace, jak začít tak, aby mě pohyb bavil a vydržela jsem. Zbořil všechny mé výmluvy a ukázal mi, že není důvod se do toho konečně nepustit. Ebook jsem zhltla na posezení, po přečtění jsem se hned převlékla a šla ven odstartovat svou svižnou chůzi. Moc oceňuju plánovač, který jsem k eBooku dostala, je to perfektní pomůcka! Samozřejmě si údaje můžete zapisovat sami kamkoliv, ale když vám to takhle úhledně někdo naservíruje, tak máte mnohem větší motivaci vyplňovat.
Věra Maxováporadkyně pro úpravu interiérů www.naruc-domova.cz
Žanet, ďakujem za vytvorenie tohto skvelého ebooku Chůze pro vaše zdraví a za zdieľanie výborných informácií a tipov či už pre úplnych začiatočníkov, ale aj pre takých ako som aj ja, čo už milujeme chôdzu už dlhšie. Som rada, že som si vďaka ebooku znova začala uvedomovať, akým úžasným prínosom je pre naše zdravie aj psychiku, ako mne veľmi pomohla a pomáha. Ebook ma znova nakopol na pravidelnú chôdzu a vďaka parádnemu plánovaču, ktorý som k nemu dostala si všetko krásne zapisujem, čo mi veľmi pomáha vidieť svoje pokroky. Nevynechávam ani jeden deň a cítim sa tak super. Ďakujem za ebook a teším sa na ďaľší.
Renáta Jankovičováporadkyňa zdravia, výživy a krásy - renatajankovicova.sk

Jaká je cena eBooku?

Cena eBooku je 200 Kč.
Za tuto cenu obdržíte hodnotné informace a motivaci do začátku. 

#BONUS - TÝDENNÍ PLÁNOVAČ
s deseti týdny připravených listů namíru přímo pro Vás. Pro Vaše poznámky, díky kterým budete posouvat své hranice. 

Za tuto cenu můžete jít jednou do fitness centra na běžící pás a strávit na něm hodinu chůze nebo investovat do eBooku, ke kterému se můžete kdykoliv vracet a list plánovače tisknout na každý týden nový. 
Možná ještě přemýšlíte...? 

Neumím se motivovat!

Člověk nemá vždy pevnou vůli držet se určitých zásad a pravidel, ale věřte, že po překonání prvního měsíce se chůze a aktivity stanou tzv. "zdravou drogou". Tento první měsíc Vám pomůže překonat eBook Chůze pro Vaše zdraví, který Vás má za úkol především motivovat a držet se Vašeho plánu. 

Netrpím nadváhou, tak proč chodit? 

Chůze není vhodná jen pro lidi, kteří trpí nadváhou. Já sama s ní začala, když jsem se cítila sama, i když jsem měla malou dcerku a báječného manžela. Přepadaly mě stavy úzkosti, byla jsem frustrovaná a nevěděla jsem, jak se těchto pocitů zbavit a být zase šťastná a žít plnohodnotným životem. Díky pravidelné chůzi jsem opět cítila příval nové energie a postupem času se naučila i běhat.